Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vincent Terranova

9. 9. 2011

Vincent Terranova

Vincent Terranova (nar. 1887 v Sicílii , † 8.května 1922 v New York City ) byl Ital-americký gangster z rodiny Morello , jako předchůdce janovské rodiny mohou žádat.

Vincent Terranova byl buď mladší nevlastní bratr a mladší nevlastní bratr Giuseppe Morello . Po první polovině bratr a Giuseppe Nicolo verze bude ("Nick"), nejstarší synové Piazza Angela , pak se Ciro Terranova , Vincent měl dva syny. Po druhém kroku bratr Vincent a Ciro variant za ní matka Rosalia Terranova v rodině Morello, kde také ještě starší bratr, Antonio Morello byl. Obecně zmatek ohledně počtu bratří, protože tam je ještě jeden Peter Morello je dát, ale který je nyní považován za totožný s Giuseppe, který podle pořadí byl také známý jako Joe Morello. Také přispěl ke zmatku Ciro Terranova, as jeho "Forever", po jeho zavraždění v Nicholas Terranova identifikovat. 

Vincent tak patřil k rodině Morello , jako předchůdce rodiny Genovese lze použít. On sám vytvořil se svým 107. Street Gang je to i základy.

Giuseppe "Peter" Morello byl v roce 1892 Corleone do New York City a šest měsíců později, byl Ciro následovala se zbytkem rodiny, tj. otec, matka, sestra Salvatrese (možná i čtyři další sestry), jeho starší nevlastní bratr Nicolo "Coco" " Nick "Morello a jeho bratr Ciro Terranova .

Již více než rok, co byly do New Yorku, ale rodina nepostupoval profesionálně. Giuseppe Morello šel do Louisiany , že je bratrancem rodiny a celá rodina se s ním tady Ciro následoval o dva měsíce později. Giuseppe a jeho otec tam pracoval asi rok na plantáže cukrové třtiny , ale pak šel do Bryan (Texas) jako sběrač bavlny, dal práci, nicméně, když se členové rodiny podílí na malárii infekce.

1896, rodina byla zpátky v New Yorku, opět to byl Giuseppe a jeho otec, který pracoval nejprve jako pouliční dlažba, možná, že také provozuje malý obchodník s uhlím, ale od roku 1898, v hospodě na 13. ulici se otevřely a brzy po druhé v Stanton Street. Stejně jako jeho bratr Vincent Ciro vyrostl v průběhu východu prostředí Harlemu,. Roce 1900 přišel jeho starší (krok), bratr Antonio a jeho (krok), otec zemřel v přestřelce  V té době už byl šéfem pouliční gang, který se potulovali kolem 107. ulice. Po zatčení Giuseppe Morello a Ignazio Saietta kvůli šíření padělaných peněz v roce 1910, Vincent a Ciro Terranova vyplnil mezeru a byl Giousue Gallucci v organizaci začleněné do předních pozic.

Zatímco jeho bratr Ciro, monopol na artyčoky , Vincent byl pořízen v roce 1920 díky zákazu alkoholu, pašování docela bohatá. Dne 8. Května 1922 se stal obětí drive-by střelby na 116. Avenue Street/2nd. Pravděpodobně to byl útok z kruhů Umberto Valenti . 

Útok Joe Masseria může být vyloučena, protože Morello Terranova klan byl jedním z jejích hlavních pilířů. S vraždou Nicholas "Nick" Morello a Giuseppe Morello ztratil Masseria významné posty a byl sám v poslední oběť takzvané války Castellammare .

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář